رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: نمی‌توانم اسرار مربوط به ثبت‌نامم را بازگو کنم ولی چون نخواستم شرمنده مردم باشم وارد عرصه شدم و اگر بار دیگر به گذشته برگردم، همین تصمیم را خواهم گرفت.فرمایشات امروز مقام معظم رهبری در خصوص ویژگی‌های اصلح/ دیدار اعضای ائتلاف پیشرفت با آیت‌الله مهدوی‌کنی/حمایت آیت‌الله مصباح و جبهه پایداری از جلیلی/ جزئیات دیدار عارف با رفسنجانی و خاتمی

فرمایشات امروز مقام معظم رهبری در خصوص ویژگی‌های اصلح/ حضور ولایتی، حدادعادل و روحانی امروز در رسانه ملی/ دیدار اعضای ائتلاف پیشرفت با آیت‌الله مهدوی‌کنی/ حمایت جبهه مردمی اصلاحات از حسن روحانی/ حمایت آیت‌الله مصباح و جبهه پایداری از جلیلی/ جزئیات دیدار عارف با رفسنجانی و خاتمی

مقام معظم رهبری: مردم کسی را برگزینند که زمینه ساز عزت کشور باشد
حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه امام حسین (ع) با بیان اینکه مردم کسی را ترجیح دهند که زمینه‌ساز عزت برای آینده انقلاب و کشور باشد، فرمودند: گام حماسی ملت در انتخابات، بشارت‌دهنده دستاوردهای بزرگ‌تر برای انقلاب خواهد بود.

حضور ولایتی، حدادعادل و روحانی امروز در رسانه ملی
اولین برنامه تلویزیونی امشب، متعلق به «علی اکبر ولایتی» خواهد بود. گفت‌وگوی بی‌واسطه این کاندیدا با مردم امشب ساعت ۲۰ روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود. همچنین در ادامه «حسن روحانی» ساعت ۲۲:۴۵ مهمان برنامه زنده گفت‌وگوی ویژه خبری خواهد بود. «غلامعلی حداد عادل» نیز آخرین کاندیدایی است که امشب ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران با حضور در شبکه جام جم سیما به سوالات ایرانیان خارج از کشور پاسخ دهد.

دیدار اعضای ائتلاف پیشرفت با آیت‌الله مهدوی‌کنی
اعضای ائتلاف پیشرفت شامل علی اکبر ولایتی، غلامعلی حدادعادل و محمدباقر قالیباف عصر امروز با آیت‌الله محمدرضا مهدوی‌کنی دیدار می‌کنند.

تمایل اعضای حزب موتلفه به ولایتی بیشتر است
حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: تمایل اعضای حزب مؤتلفه به سمت آقای ولایتی از همه بیشتر است که البته این تمایل در جبهه پیروان خط امام و رهبری نیز وجود دارد.

مسول دفتر حداد: حدادعادل محکمتر از گذشته در صحنه خواهد ماند
امیرابراهیم رسولی مسئول دفتر حدادعادل در پاسخ به برخی شبهات مبنی بر کناره‌گیری حدادعادل تا اواخر هفته گفت:با رونمایی از برنامه‌های دولت دکتر حدادعادل، ایشان محکمتر از گذشته در صحنه هست و خواهد ماند.

حضور در رسانه ملی و دیدار با فراکسیون رهروان برنامه‌های روز سه‌شنبه قالیباف
پرویز اسماعیلی سخنگوی ستاد محمدباقر قالیباف جزئیات برنامه‌های روز سه‌شنبه این نامزد انتخابات را تشریح کرد.

آیت‌الله مصباح یزدی: جلیلی در عشق به ولایت و اهتمام به ارزش‌های اسلامی بیش از حد نصاب را دارد
آیت‌الله مصباح یزدی گفت:  با توجه به تحقیق‌ها، بررسی‌ها و مشورت‌ها، به نظر می‌رسد آقای سعید جلیلی در اصول و مبانی ضعف ندارد و در مواردی مانند پایبندی به دین، عشق به ولایت، جدیت در اجرای احکام و اهتمام به ارزش‌های اسلامی، بیش از حد نصاب را دارد.

جلیلی: حمایت آیت‌الله مصباح از بنده موجب خوشحالی ماست
سعید جلیلی نامزد انتخابات یازدهم ریاست جمهوری در خصوص حمایت آیت‌الله مصباح از وی گفت: حمایت حضرت آیت‌الله مصباح از بنده موجب خوشحالی ماست. سعید جلیلی برای دیدار با نمایندگان مجلس، فردا به خانه ملت می‌رود. وی همچنین فردا برای شرکت در چند برنامه به قم سفر می‌کند.

سخنگوی جبهه پایداری: ستاد‌های لنکرانی در اختیار جلیلی خواهد بود/ با اقتدار از «سعید جلیلی» حمایت می‌کنیم
سخنگوی جبهه پایداری به صورت رسمی سعید جلیلی را گزینه نهایی جبهه پایداری در انتخابات یازدهم ریاست جمهوری عنوان کرد و گفت: با عزت و اقتدار از سعید جلیلی حمایت می‌کنیم.


آلیا: ستادهای بانوان حامی سعید جلیلی در سراسر کشور فعال خواهد شد
فاطمه آلیا مسئول کمیته بانوان جبهه پایداری با اشاره به تماس‌های مکرر از استان‌ها گفت: کلیه ستادهای بانوان سعید جلیلی برای انجام فعالیت‌های انتخاباتی و تبلیغاتی در سراسر کشور فعال خواهد شد.

کنفرانس خبری محسن رضایی در بازار تهران برگزار می‌شود
کنفرانس خبری محسن رضایی ساعت ۱۰:۳۰ فردا (سه‌شنبه) در بازار تهران برگزار می‌شود.

عارف: باید از ظرفیت ایرانیان خارج از کشور استفاده کرد
محمدرضا عارف نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: باید از دیپلماسی علمی، فرهنگی و رسانه‌ای برای تقویت روابط با کشورها استفاده کنیم و منازعات سیاسی را از امور جاری ایرانیان خارج از کشور جدا کنیم.

جزئیات دیدار عارف با رفسنجانی/ دیدار با خاتمی هر دو روز یک‌بار
سیدحسن رسولی سخنگوی ستاد انتخاباتی محمدرضا عارف، جزئیات دیدار معاون‌ اول دولت خاتمی و نامزد ریاست جمهوری یازدهم با رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تشریح کرد.


جمعی از جوانان اصلاح‌طلب کشور خواستار حمایت خاتمی از عارف شدند
جمعی از جوانان اصلاح طلب کشور در نامه‌ای به سید‌محمد خاتمی خواستار حمایت وی از کاندیداتوری محمدرضا عارف شدند.

حمایت جبهه مردمی اصلاحات از حسن روحانی/ جدیدترین توصیه هاشمی به روحانی
جبهه مردمی اصلاحات طی بیانیه رسماً از حجت‌الاسلام حسن روحانی حمایت کرد. محمدرضا نعمت‌زاده رئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانی در تشریح جزئیات دیدار اخیر حسن روحانی با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی گفت: در این نشست درباره مسائل مختلف انتخاباتی صحبت شد.

هاشمی رفسنجانی: دعواهای سیاسی نباید اراده مردم را متزلزل کند
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: نمی‌توانم اسرار مربوط به ثبت‌نامم را بازگو کنم ولی چون نخواستم شرمنده مردم باشم وارد عرصه شدم و اگر بار دیگر به گذشته برگردم، همین تصمیم را خواهم گرفت.

غرضی: به نفع هیچکس کنار نمی‌روم/ دولت من دولت خدمتگزار نیست
محمد غرضی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در واکنش به درخواست کناره‌گیری‌اش به نفع عارف و روحانی، گفت: بنده به شورای نگهبان نامه نوشتم که به نفع هیچ کس کنار نمی‌روم.

اخبار کوتاه از انتخابات
عوامل جریان انحرافی در جلسات خود اعلام کردند ما یک سی دی قرمز داریم که در آن ناگفته‌ها و افشاگری‌های فراوانی موجود است؛ اگر این سی دی پخش شود سرنوشت انتخابات عوض می‌شود.

با وجود عدم احراز صلاحیت لیدر جریان انحرافی از سوی شورای نگهبان وی با اعضای ستاد خود دیدارهای روتین خود را داشته  و در جلسه اخیر خود اعلام کرده است: ما برمی‌گردیم؛ 48 ساعت قبل از رای گیری تایید و با 33 میلیون رای رئیس جمهور می‌شوم.

جریان تندرو اصلاحات به صورت مستقیم و غیر مستقیم جلساتی برگزار کردند و به عارف و روحانی جهت کناره‌گیری از کاندیداتوری در انتخابات و تحریم این حماسه سیاسی، فشار وارد می‌کنند که تا به حال این فشارهای داخلی  بی‌نتیجه بوده و این دو نامزد اصلاحات اعلام کردند تا آخر در صحنه می‌مانیم.

شنیده شده است طیف تند رو اصلاحات بعد از عدم تائید صلاحیت یکی از نامزدهای این جریان تیمی را به قم فرستادند تا با برخی مراجع و علما جهت رایزنی برای تایید صلاحیت فرد مورد نظر خود دیدار داشته باشند که بر این اساس این افراد از این سفر دو روز با وجود دیدار با برخی از علما و مراجع دست خالی به تهران برگشتند.

گفته می‌شود جریان تندرو اصلاحات به هاشمی رفسنجانی پیشنهاد داده حالا که به دلیل عدم احراز صلاحیتت از سوی شورای نگهبان اعتراض نکردی در مراسم 14خرداد حاضر نشو که هاشمی در پاسخ به این درخواست گفته است من سرباز امام هستم و هیچگاه با نظام قهر نمی‌کنم.